Mīlestība un gaismiņas.

   ‘Dream Room’ izauga no vienkāršības un skaista mīlestības stāsta. Pirms daudziem gadiem, viens otram Ziemassvētkos uzdāvinājām pašdarinātas lampas, tā bija pirmā dzirkstele kopdarbam. Laikam ejot, uzkrājot pieredzi un zināšanas, izveidojām ‘Dream Room’, sākām ar pašām mazākajām Tējas Lampām un mērķtiecīgi ejam uz attīstību.    

Mums patīk piedzīvojumi un izaicinājumi, bet laikam lielākais piedzīvojums ir būt sev pašam un darīt sirds darbu, ko novēlam ikvienam. Un tieši tāpēc, mums katrs klients ir mīļš, īpašs un mīlēts, jo tā ir lielākā laime, kad Tevis radīts, lolots produkts nes prieku citiem.

Vienmēr priecāsimies par skaistiem pasūtījumiem un idejām! Kopā veidosim siltumu mājoklim! 

OSKARS

 Oskars ir Dream Room tehniskā dvēsele. Absolvējis RTU Elektronikas fakultāti, kā arī Rīgas Tehnisko koledžu. Cilvēks, kuram jauna lietu radīšana un projektēšana ir sirdslieta. Darbojies dažādos TV studiju projektos, kā arī pastāstīs visu par elektroniku, LED, materiāliem, fiziku, un kā no skicēm un rasējumiem uztaisīt reālus, kvalitatīvus objektus.

Katru lampu, objektu, kas tiek radīts Dream Room darbnīcā Oskars ir pārdomājis, izlolojis un salicis kopā.

Sazinies: 26 971 693

[email protected]

IEDVESMA

 Saliekot kopā pieredzi, izglītību, sapņus un degsmi, kopā ir iespējams radīt burvīgas un kvalitatīvas lietas. Pavadot laiku darbnīcā ir izveidojies nesalaužams un profesionāls tandēms, kas spēj īstenot jebkuras ieceres, idejas, projektus. Ikdienā ražojam lampas un dekoratīvos noformējumus, dāvanas kolektīviem. Katram pieejam individuāli un ar lielu prieku!TIFĀNIJA-IEVA

 Tifānija ir mākslinieciskā Dream Room dvēsele. Kabatā tur Bakalaura grādu dizaina jomā un plašu un radošu pieredzi noformējumu un grafiskajā dizainā. Jaunu dizainu sapņotāja. Vienmēr palīdzēs idejas risināt atraktīvi un kvalitatīvi, pastāstīs par jaunākajām tendencēm, ergonomiku, materiāliem, un citiem būtiskiem sīkumiem,lai produkts būtu kvalitatīvs.

Visi skaistie dizaini, individuālie dizaini, iepakojums un Dream Room identitāte ir Tifānijas rūpīgs un izlolots darbs.

Sazinies:26 26 88 90

[email protected]

0

 .