Ikdienā Dream Room ir plaša pieredze noformējumu veidošanā. Strādājam ar birojiem, veikaliem un citām sabiedriskām telpām. Aplīmējam auto, veidojam dekoratīvos burtus, dekoratīvās sienas un stiklu uzlīmes, un citas radošas lietas, lai ikdiena būtu krāsaināka, un uzņēmums kļūtu atpazīstamāks. Palīdzam arī privātpersonām gatavoties svētkiem un dekorēt mājokļus!

Restaurācija/produktu izstrāde/dizains/tehniskie risinājumi

Restaurācija ir viena no mūsu sirds lietām, ja Tev garāža glabājas kāds projekts-dod ziņu! 

Sazinies ar mums : 26268890 vai info@dreamroom.lv

Dekoratīvie 3D burti/objekti

Ražojam dažādos izmēros un materiālos (plastikāts, koks), dažādas krāsu variācijas un gala rezultāti, veicam arī uzstādīšanu.

Cena sākot no 15.00 € + PVN.

Balvas, suvenīri

Koka, organiskā stikla, PVH vai cita materiāla, balvas, suvenīri, dāvanas kooperatīvajām vajadzībām kā sporta spēlēm, sanāksmēm un citiem pasākumiem. Realizējam dažādas idejas dažādos materiālos.

Cena sākot no 7.50 € + PVN.


Pasākumu noformējumi

Kāzās, ballēs, sporta spēlēs un citos pasākumos, nereti ir vajadzīgi dažādi materiāli, lai pasākums būtu izdevies, tieši tāpec piedāvājam plašu klāstu ar pakalpojumiem, lai pasākums būtu īpaši izdevies. Sākot no aprocēm, piespraudēm un beidzot ar vienotiem T- krekliem.

Cena sākot no 5.00 € + PVN.


Uzlīmes reklāmas/dekoratīvās

Dažādu veidu, efektu, divslāņu, abpusējās, gan iekštelpām, gan ilgnoturīgas uzlīmes āra apstākļos. Piedāvājam aizbraukt pie Jums uz kvalitatīvi veikt uzlīmēšanas darbus.

Cena sākot no 5.00 € + PVN.

Uzlīmes skatlogiem

Cena sākot no 50.00 € + PVN.( pilna skatloga aplīmēšanai)

Uzlīmes maziem darbiem

Dažādos toņos, iespēja pasūtīt divpusējas, piedāvājam dažādus efektus- hromētas, gaismu atstarojošās, karbona, koka, zelta, sudraba.

Cena sākot no 1,00 € + PVN. (cena par vienu gb, pasūtot vairumā- apjoma atlaides)

Uzlīmes auto aplīmēšanai

Ilgnoturīgas, auto var droši mazgāt. Pieejamas arī gaismu atstarojošās, hromētas, uzlīmes veidojam no speciāliem materiāliem, kas paredzēti auto aplīmēšanai.

Cena sākot no 3,50 € + PVN.

Gaismas kastes, gaismas kastu atjaunošana

Taisām gaismas kastes izmantojot dažādas LED tehnoloģijas, atjaunojam gaismas kastes vizuālo tēlu, piedāvājam nomainīt apgaismojumu uz LED. Ražojam arī jaunas gaismas kastes, un veicam to uzstādīšanu. 2 gadu garantijas serviss.

Cena sākot no 200.00 € + PVN, par atjaunošanu sākot no 100.00 € +PVN

Apģērbu apdruka

Sportistiem, kolektīviem, skolām un bērnu dārziem! Esam atsaucīgi un priecājamies, ja klienti nāk pie mums ar savu apģērbu. Apdruka ir kvalitatīva, sportistiem, kas mēdz sasmērēties- apdruka iztur līdz pat 60 grādu karstu mazgāšanu.Piedāvājam arī plašu klāstu ar apģērbiem.

Cena sākot no 5,00€ + PVN (cena par vienu gab., pasūtot vairumā- apjoma atlaides)


Iepakojuma noformēšana

Lielisks veids, kā dāvanas padarīt personiskākas un īpašākas.

Cena par 10 gb sākot no 7.00€+ PVN


Dzīves Smalkumi- ielūgumi/apsveikumi/kartiņas

Mūsu atsaucīgā dizainere, palīdzēs izveidot neatkārtojamus un orģinālus ielūgumus, dāvanu kartes, kāzu dāvanas, lai saņēmējs justos īpašs un novērtēts svētkos! 

Cena sākot no 5,00€ + PVN


0

 .